Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Blekt Abstrakt" signerad och daterad Sigvard Bernadotte 86, krita, ca 37x29 cm
589769
2018-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här