Sivard Bernadotte krita

Sivard Bernadotte krita
Sivard Bernadotte krita
Sivard Bernadotte krita
Sivard Bernadotte krita

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Blekt Abstrakt" signerad och daterad Sigvard Bernadotte 86, krita, ca 37x29 cm

589769

2018-11-14