Matgrupp
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bestående av: 6 stolar, bord med iläggskiva samt skåp, stolarna klädda och stoppade, skåp med inredning med hyllplan samt lådor, iläggsskivans längd ca 60, skåpets höjd 159,5, bordets höjd 74, 140x80 cm
Bordskiva med märken samt senare renoverat. Klädsel med skador. Iläggskivan ej orginal samt saknar fästanordning till bord
589782
2018-11-14