Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 9 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, bestående av: 6 stolar, bord med iläggskiva samt skåp, stolarna klädda och stoppade, skåp med inredning med hyllplan samt lådor, iläggsskivans längd ca 60, skåpets höjd 159,5, bordets höjd 74, 140x80 cm

Zustandsbeschreibung

Bordskiva med märken samt senare renoverat. Klädsel med skador. Iläggskivan ej orginal samt saknar fästanordning till bord

589782

2018-11-14