Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj

Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj
Khodi Feiz ´´Palma´´ fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KHODI FEIZ, ´´Palma´´, fåtölj, 2000-tal, Offecct, förkromad metall ställning samt golvplata, klädd i silver tyg, etikettmärkt, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

589788

2018-11-14