Sten Engdal fönsterbänk
Klubbat för:
9 200 SEK
6 000 SEK
STEN ENGDAL (född 1928), fönsterbänk alt. sittbänk i valnöt, specialgjord år 1968, höjd ca 42,5, längd ca 276,5, bredd ca 52 cm
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage, enstaka små repor, smärre avslag, smuts
589789
2018-11-29