Carl Fagerlund, bordslampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FAGERLUND (1915-2011), bordslampa, Orrefors, 1960-tal, glas, underfång i vitt, signerad Orrefors RD 1566, metallen märkt RD 1566 ORREFORS, etikettmärkt, höjd ca 30 cm exl lampfattning
ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
589791
2018-11-16