Carl Fagerlund, bordslampa

Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa
Carl Fagerlund, bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND (1915-2011), bordslampa, Orrefors, 1960-tal, glas, underfång i vitt, signerad Orrefors RD 1566, metallen märkt RD 1566 ORREFORS, etikettmärkt, höjd ca 30 cm exl lampfattning

ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

589791

2018-11-16