Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYKKAR, 18/1900-tal, koppar, hänklar i smide, med bottenventil, höjd ca 43, diameter ca 67 cm
Slitage, bucklor, rost och anlöpning
589792
2018-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här