Bykkar koppar

Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar
Bykkar koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYKKAR, 18/1900-tal, koppar, hänklar i smide, med bottenventil, höjd ca 43, diameter ca 67 cm

Slitage, bucklor, rost och anlöpning

589792

2018-11-18