1600-tals kabinettskåp
Klubbat för:
3 300 EUR
Arviointi
3 000 EUR
Kuvaus
KABINETTSKÅP, barock, 1600-talets andra hälft/1700-talets första hälft, inläggslister med ben, sköldpadd, bredd 85 cm, djup 48, höjd inklusive underrede 147 cm.
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage och enstaka märken, renoverat och kompletterat, delvis senare lackering, senare nyckel finns.
589804
Päivämäärä:
2018-12-03