1600-tals kabinettskåp

1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp
1600-tals kabinettskåp

Klubbat för:

3 300 EUR

Arviointi

3 000 EUR

Kuvaus

KABINETTSKÅP, barock, 1600-talets andra hälft/1700-talets första hälft, inläggslister med ben, sköldpadd, bredd 85 cm, djup 48, höjd inklusive underrede 147 cm.

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage och enstaka märken, renoverat och kompletterat, delvis senare lackering, senare nyckel finns.

589804

Päivämäärä:

2018-12-03