Bord empirestil
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BORD, 1900-talets början, empirestil, fanerat med mahogny, skiva i marmor, beslag i mässing, skurna bronserad lejontassar, höjd ca 76, diameter 52 cm
Kuntoraportti
Slitage, sprickor
589827
Päivämäärä:
2018-11-16