Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BORD, 1900-talets början, empirestil, fanerat med mahogny, skiva i marmor, beslag i mässing, skurna bronserad lejontassar, höjd ca 76, diameter 52 cm

Kuntoraportti

Slitage, sprickor

589827

Päivämäärä:

2018-11-16