Lars Englund Aquarelief

 Lars Englund Aquarelief
 Lars Englund Aquarelief
 Lars Englund Aquarelief
 Lars Englund Aquarelief
 Lars Englund Aquarelief
 Lars Englund Aquarelief

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Aquarelief, signerad och daterad Lars Englund 1988, polyamid monterad på pannå, ca 48x37,5 cm

589838

2018-11-14