Per-Åke Persson

Per-Åke Persson
Per-Åke Persson
Per-Åke Persson
Per-Åke Persson
Per-Åke Persson
Per-Åke Persson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Boardmeeting II", signerad, numrerad och daterad Per-Åke Persson New York 2006, 4/10, fotografi, C-print, ca 49,5x44 cm

589904

2018-11-14