Lisa larson, Plaketter/väggplattor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, plaketter, 3 st "Unik", ateljeproduktion 1962-67, Gustavsberg, vit stengodslera, målade och delvis glaserade, Gustavsberg, samtliga signerade Lisa L i plaketten ,mått ca 22x23 cm

smärre bruksslitage

589940

2018-11-15