Lisa larson, Plaketter/väggplattor
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, plaketter, 3 st "Unik", ateljeproduktion 1962-67, Gustavsberg, vit stengodslera, målade och delvis glaserade, Gustavsberg, samtliga signerade Lisa L i plaketten ,mått ca 22x23 cm
smärre bruksslitage
589940
2018-11-15