Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 2 st, 1900-talets slut, krom stomme med rektangulära glas skivor, höjd ca 52.5 cm, 120x70 samt 60x45 cm
Bruksslitage, mindre repor
589941
2018-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här