Soffbord rektangulära

Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära
Soffbord rektangulära

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 2 st, 1900-talets slut, krom stomme med rektangulära glas skivor, höjd ca 52.5 cm, 120x70 samt 60x45 cm

Bruksslitage, mindre repor

589941

2018-11-18