Lisa Larson, plaketter/väggplattor "Unik"
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, plaketter, 3 st., "Unik", ateljeproduktion 1962-67, Gustavsberg, vit stengodslera, målade och delvis glaserade, Gustavsberg, samtliga signerade Lisa L i plaketten, mått ca 22x23 cm
Smärre bruksslitage
589942
2018-11-17