Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLA, med skåpdel, 1960-tal, fanérad i teak, höjd ca 168, 120x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador, höger främre ben med fanérbortfall
589952
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här