Hylla med skåpdel 1960-tal

Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal
Hylla med skåpdel 1960-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, med skåpdel, 1960-tal, fanérad i teak, höjd ca 168, 120x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, höger främre ben med fanérbortfall

589952

2018-11-15