Slagbord 1950/60

Slagbord 1950/60
Slagbord 1950/60
Slagbord 1950/60
Slagbord 1950/60
Slagbord 1950/60
Slagbord 1950/60

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1950/60-tal, sannolikt Edsbyverken, underrede i bok, perstorpsskiva, höjd 77, 72x31, totallängd 132 cm

Brukslitage

589956

2018-11-15