Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1960-tal, bestående av 1 bord, teak samt 8 stolar, varav 4 i bok samt 4 i teak med stoppade sitsar, klädda i mönstrat tyg, stolarnas sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd ca 72, 150+59+59x100 cm, 2 iläggsskivor medföljer

Slitage, märken, repor, fläckar, blekta, flera hål i tyget, en stol med ett trasigt ryggstöd, bettmärken till benen av stolarna

589959

2018-11-15