La Bretagne Sport

La Bretagne Sport
La Bretagne Sport

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VISITEZ LA BRETAGNE, J.Jacuelin, SNCF - The French National Railways, Paris, 1965, vintage, litografisk affisch, ca 100x62 cm

Oramad, smärre kantveck/skador

589964

2018-11-25