Taklampa med 10 ljuspunkter

Taklampa med 10 ljuspunkter
Taklampa med 10 ljuspunkter
Taklampa med 10 ljuspunkter
Taklampa med 10 ljuspunkter
Taklampa med 10 ljuspunkter
Taklampa med 10 ljuspunkter

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, 1960-70-tal, mässing och förgylld plast, 10 ljuspunkter , höjd ca 162 cm

1 glödlampa saknas

589974

2018-11-15