Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empirestil, 1900-talets andra hälft, bronserad, pastellage dekor av palmetter och fleuroner, höjd ca 102x63 cm

Ramen är skadad till nedre kanten, repor, märken, ställvis förlust av bronsering

589987

2018-11-15