1700-tals kabinettskåp
Klubbat för:
1 900 EUR
Utropspris
400 EUR
KABINETTSKÅP, barock 1700-tal, fanerat med sköldpadd, dörrpar med bakomliggande låd- och skåpinredning, metallbeslag, längd 23,5, djup 15, höjd 24 cm.
Åldersrelaterat slitage, fanerskador/bortfall, sprickor, senare nycklar.
589996
2018-12-03