Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HANS I ROTTENHAMMER, hans krets (1600-tal): Josef och Potifars hustru, olja på koppar, 15x18 cm
smärre retuscher
590008
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här