i kretsen av Hans I Rottenhammer olja på koppar

Klubbat för:

32 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

HANS I ROTTENHAMMER, hans krets (1600-tal): Josef och Potifars hustru, olja på koppar, 15x18 cm

Kuntoraportti

smärre retuscher

590008

Päivämäärä:

2018-11-15