i kretsen av Hans I Rottenhammer olja på koppar
Klubbat för:
32 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
HANS I ROTTENHAMMER, hans krets (1600-tal): Josef och Potifars hustru, olja på koppar, 15x18 cm
Kuntoraportti
smärre retuscher
590008
Päivämäärä:
2018-11-15