Kameralinser Rapid aplanat Emil Busch
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMERALINSER, 2 st, 1900-talets början, bl.a. Rapid Aplanat No 5, serie D F:8, R.O.J.A. vorm Emil busch, Rathenow, total diameter 4,5 respektive 11 cm
Säljes till förmån för Röda Korset
Smärre ytslitage
590013
2018-11-17