Oljemålning, 1800-tal

Oljemålning, 1800-tal
Oljemålning, 1800-tal
Oljemålning, 1800-tal
Oljemålning, 1800-tal
Oljemålning, 1800-tal
Oljemålning, 1800-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vattenbärerska, ej signerad, olja på duk, bär skylt: Giulio Ferrari Da Bologna, ca 113x83 cm

590027

2018-11-17