Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1978, blandteknik, bladmått ca 32x50 cm, oramad

590034

2018-11-18