PG Thelander etsning gris

PG Thelander etsning gris
PG Thelander etsning gris
PG Thelander etsning gris
PG Thelander etsning gris
PG Thelander etsning gris
PG Thelander etsning gris

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): (2) fisk samt potatis, signerade P.G. Thelander samt numrerade, färgetsningar, bladmått ca 21x27 cm, Oramade

590037

2018-11-18