Antoni Tapies

Antoni Tapies
Antoni Tapies

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): komposition, signerad och numrerad Tapies 19/60, etsning, bildmått ca 29x25 cm, oramad

590048

2018-11-18