LG Lundberg

LG Lundberg
LG Lundberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): Skärm 29
Signerad, numrerad samt daterad 1975, färglitografi, bladmått ca 62x48 cm, oramad

590050

2018-11-18