Picasso litografi
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Colombe Volant (à l´Arc-en-Ciel), 1952, signerad och numrerad i blyerts Picasso 142/200, färglitografi, bladmått ca 56x71 cm, oramad
Proveniens: Galeri Pierre, Stockholm
LITTERATUR: Bloch 712
fuktskadat, slitage
590053
2018-11-18