Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EUGÉNE DE KERMADEC (Frankrike,1899-1976): komposition, 1957, signerad, olja på duk, ca 34x23 cm
Utställd:
Galerie Louise Leiris, Paris
Svensk-Franska konstgalleriet Stockholm
590062
2018-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här