Eugéne de Kermadec

Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec
Eugéne de Kermadec

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EUGÉNE DE KERMADEC (Frankrike,1899-1976): komposition, 1957, signerad, olja på duk, ca 34x23 cm

Utställd:

Galerie Louise Leiris, Paris
Svensk-Franska konstgalleriet Stockholm

590062

2018-11-18