Bernt Jonasson oljemålning

Bernt Jonasson oljemålning
Bernt Jonasson oljemålning
Bernt Jonasson oljemålning
Bernt Jonasson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BERNT JONASSON (1936-2014): Interiörer, signerad och daterad -85, olja på duk, ca 167x140 cm

Kuntoraportti

590082

Päivämäärä:

2018-11-20