Bernt Jonasson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BERNT JONASSON (1936-2014): Interiörer, signerad och daterad -85, olja på duk, ca 167x140 cm
Kuntoraportti
590082
Päivämäärä:
2018-11-20