Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silver varav skärdelen är förgylld, stämplade, tillverkare B Erlandsson, 1912 i originaletui, längd ca 26-31 cm
590110
2018-11-15