Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL PÅ FOT, klar glasmassa, 1800-talets andra hälft, konturerad kant, olivslipad, höjd ca 21, diameter 28 cm
Smärre nagg
590112
2018-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här