Servisglas Odelberg junior
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SERVISGLAS, Odelberg Junior, 25 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 6 vinglas (höjd ca 14), 6 snapsglas, 6 likörglas, 6 selterglas, karaff
Mindre fotnagg kan förekomma
590115
2018-11-15