Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BÄNK, massiv furu, "Bamse", Roland Williamsson, signerad, 1970-tal, sitthöjd ca 34, 130x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor och märken
590125
2018-11-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner