Bänk, "Bamse" furu Roland Williamsson

Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,
Bänk,

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BÄNK, massiv furu, "Bamse", Roland Williamsson, signerad, 1970-tal, sitthöjd ca 34, 130x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor och märken

590125

2018-11-15