SAS Otto Nielsen Rio de Janeiro Sport
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAS, OTTO NIELSEN (Danmark, född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, Rio de Janeiro/Sydamerika, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, printed in Denmark by The Aller Press Ltd, offset, vintage ca 100x62 cm
Oramad, revor, kantskador
590134
2018-11-25