SAS Otto Nielsen Rio de Janeiro Sport

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAS, OTTO NIELSEN (Danmark, född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, Rio de Janeiro/Sydamerika, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, printed in Denmark by The Aller Press Ltd, offset, vintage ca 100x62 cm

Oramad, revor, kantskador

590134

2018-11-25