Sven X:et Erixson litografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Abstrakt komposition, signerad Sven Erixon, numrerad 51/100, á tergo med personligt brev handskrivet och signerad av Sven Erixson, färglitografi, ca 48x35 cm
Fuktskada i arkets nedre del, gulnad
590135
2018-11-15