Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Abstrakt komposition, signerad Sven Erixon, numrerad 51/100, á tergo med personligt brev handskrivet och signerad av Sven Erixson, färglitografi, ca 48x35 cm

Fuktskada i arkets nedre del, gulnad

590135

2018-11-15