Sven X:et Erixson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Abstrakt komposition, signerad Sven Erixon, numrerad 218/300, á tergo med personligt brev handskrivet och signerad av Sven Erixson, färglitografi, ca 48x28 cm
Kuntoraportti
Fuktskada i arkets nedre del3
590136
Päivämäärä:
2018-11-15