Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson
Sven X:et Erixson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Abstrakt komposition, signerad Sven Erixon, numrerad 218/300, á tergo med personligt brev handskrivet och signerad av Sven Erixson, färglitografi, ca 48x28 cm

Kuntoraportti

Fuktskada i arkets nedre del3

590136

Päivämäärä:

2018-11-15