SAS Otto Nielsen Paris Sport
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SAS, OTTO NIELSEN (Danmark, född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, Paris, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm
Oramad, kantskador, smärre veck
590142
2018-11-25