SAS Otto Nielsen New York Sport

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAS, OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, New York, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, printed in Denmark by The Aller Press Ltd, offset, vintage ca 100x62 cm

Oramad, kantskador

590143

2018-11-25