Tempelhundar

Tempelhundar
Tempelhundar
Tempelhundar
Tempelhundar
Tempelhundar
Tempelhundar
Tempelhundar
Tempelhundar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEMPELHUNDAR/SKULPTURER, 1 par, brons, 1900-talets andra hälft/slut, höjd ca 60 cm

Smärre slitage

590149

2018-11-19