Brödkorgar 1800-tal plåt

Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt
Brödkorgar 1800-tal plåt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRÖDKORGAR, 1 par, plåt, 1800-talets första hälft, Karl Johan, med hänklar, bemålade i svart och guld, längd ca 29, höjd 12 cm

Omfattande färgbortfall

590158

2018-11-19