SAS Otto Nielsen Indien Sport
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAS, OTTO NIELSEN (född 1916), SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS, India, 1960-tal, monogramsignerad ON i trycket, tryckt hos Andreasen & Lachmann Copenhagen, offset, vintage ca 100x62 cm
Oramad, skador, veck
590159
2018-11-25