Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD, figuriner, 2 st, målad fajans, daterade: 1975 resp 1986, höjd ca 33-35 cm
En med nagg/avslag
590169
2018-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här