Björn Winblad
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BJÖRN WIINBLAD, figuriner, 2 st, målad fajans, daterade: 1975 resp 1986, höjd ca 33-35 cm
Kuntoraportti
En med nagg/avslag
590169
Päivämäärä:
2018-11-15