Karin Olsson oljemålning
2018-11-26
590202
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Höstlandskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50x50cm
Smärre slitage